Mill Heater AB-H1000DN, 1000 W, Number of power levels 3, Suitable for rooms up to 12-16 m², Black
search
Бренд
Mill
Код
18808
Брутто вес
9.4 kg
Глубина упаковки
340 mm
Высота упаковки
690 mm
Ширина упаковки
190 mm
Вес
8.201 kg
Глубина
15 cm
Высота
65.6 cm
Ширина
27 cm
Цвет
Черный
Гарантия
60 month(s)
Тип
Oil Filled Radiator
Другие функции
3 heat settings: 400W/600W/1000W. Portable.Over heating protection.