Mill Heater SG2000LED, 2000 W, Number of power levels 3, Suitable for rooms up to 5-20 m², White
search
Бренд
Mill
Код
23063
Брутто вес
5.6 kg
Глубина упаковки
665 mm
Высота упаковки
410.00 mm
Ширина упаковки
145 mm
Вес
4.651 kg
Глубина
9.5 cm
Высота
33.5 cm
Ширина
62 cm
Цвет
Белый
Гарантия
60 month(s)
Длина
1.6 m
Тип
Convection Heater
Другие функции
Extremely rapid heat, 100% silent operations, Electronical thermostat. Tip-over switch.
Дисплей
LED
Тип управления
Buttons, Rotary
Материал
Aluminium, steel
Функции
Tip-over switch, 3 heat settings
Входное напряжение
230 V