Konvektsioon küttepaneel Mill Heater SG2000LED, 2000 W, Number of power levels 3, Suitable for rooms up to 5-20 m², White
search
Kaubamärk
Mill
Tootekood
23063
Brutokaal
5.6 kg
Pakendi sügavus
665 mm
Pakendi kõrgus
410.00 mm
Pakendi laius
145 mm
Netokaal
4.651 kg
Sügavus
9.5 cm
Kõrgus
33.5 cm
Laius
62 cm
Värv
Valge
Garantii
60 month(s)
Kaabli pikkus
1.6 m
Tüüp
Convection Heater
Muud funktsioonid
Extremely rapid heat, 100% silent operations, Electronical thermostat. Tip-over switch.
Ekraan
LED
Kontrolli tüüp
Buttons, Rotary
Materjal
Aluminium, steel
Funktsioonid
Tip-over switch, 3 heat settings
Sisendpinge
230 V