Philips, 24M2N3200NF/00, 24", IPS, FHD, 16:9, 144 Hz, 4 ms, 1920 x 1080 pixels, 300 cd/m², HDMI ports quantity 1, Black
search
Brand
Philips
Reference
82173
Gross weight
5.36 kg
Package depth
124.00 mm
Package height
420.00 mm
Package width
690.00 mm
Net weight
3.04 kg
Colour
Black
Connectivity
HDMI, DisplayPort
Warranty
36 month(s)
Display
1920 x 1080 pixels
Diagonal
24 "
Display surface
Anti-Glare, 3H Hard Coating, Haze 25%
Panel type
IPS
Maximum refresh rate
144 Hz
HD type
FHD
HDMI ports quantity
1
Ethernet LAN (RJ-45) ports
No
Viewing angle, vertical
178 °
Viewing angle, horizontal
178 °
Contrast ratio
1500:1
Response time
4 ms
Pivot
No
TV tuner integrated
Height adjustment
Swivelling
Tilt adjustment
Yes
Built-in speaker(s)
Aspect ratio
16:9
USB-C
USB-C power delivery
N/A
DisplayPorts quantity
1
VESA mounting
Yes
VESA mounting interfaces
100x100 mm