Philips 27M2N3501PA/00, 27", Fast IPS, Quad HD, 16:9, 260 Hz, 1 ms, 2560 x 1440 pixels, 300 cd/m², HDMI ports quantity 2, White
search
Brand
Philips
Reference
80148
Gross weight
8.39 kg
Package depth
139.00 mm
Package height
455.00 mm
Package width
730.00 mm
Net weight
5.66 kg
Colour
White
Connectivity
HDMI, DisplayPort, Headphone output
Warranty
24 month(s)
Display
2560 x 1440 pixels
Diagonal
27 "
Panel type
Fast IPS
Maximum refresh rate
260 Hz