Philips 27M2N3501PA/00, 27", Fast IPS, Quad HD, 16:9, 260 Hz, 1 ms, 2560 x 1440 pixels, 300 cd/m², HDMI ports quantity 2, White
search
Kaubamärk
Philips
Tootekood
80148
Brutokaal
8.39 kg
Pakendi sügavus
139.00 mm
Pakendi kõrgus
455.00 mm
Pakendi laius
730.00 mm
Netokaal
5.66 kg
Värv
Valge
Ühendus
HDMI, DisplayPort, Headphone output
Garantii
24 kuud
Ekraan
2560 x 1440 pixels
Diagonaal
27 "
Paneeli tüüp
Fast IPS
Maksimaalne värskendussagedus
260 Hz