Philips, 24M2N3200NF/00, 24", IPS, FHD, 16:9, 144 Hz, 4 ms, 1920 x 1080 pixels, 300 cd/m², HDMI ports quantity 1, Black
search
Kaubamärk
Philips
Tootekood
82173
Brutokaal
5.36 kg
Pakendi sügavus
124.00 mm
Pakendi kõrgus
420.00 mm
Pakendi laius
690.00 mm
Netokaal
3.04 kg
Värv
Must
Ühendus
HDMI, DisplayPort
Garantii
36 month(s)
Ekraan
1920 x 1080 pixels
Diagonaal
24 "
Ekraani pind
Anti-Glare, 3H Hard Coating, Haze 25%
Paneeli tüüp
IPS
Maksimaalne värskendussagedus
144 Hz
HD tüüp
FHD
HDMI-portide arv
1
Etherneti LAN (RJ-45) pordid
No
Vaatenurk, vertikaalne
178 °
Vaatenurk, horisontaalne
178 °
Kontrastsuse suhe
1500:1
Reaktsiooniaeg
4 ms
Pöörlev
No
Integreeritud TV-tuuner
Kõrguse reguleerimine
Pöörlev
Kalde reguleerimine
Jah
Sisseehitatud kõlar(id)
Kuvasuhe
16:9
USB-C
USB-C toiteallikas
N/A
DisplayPortide kogus
1
VESA kinnitus
Jah
VESA paigaldusliidesed
100x100 mm