Chint Circuit breaker RCBO, NB310L/3N, 3P+N, C32, 30mA, A, 6kA NB310L3PN30MAA32C
search
Brand
Chint
Reference
11356
Gross weight
0.46 kg
Package depth
77 mm
Package height
85 mm
Package width
95 mm