Chint Circuit breaker RCBO, NB310L/3N, 3P+N, C32, 30mA, A, 6kA NB310L3PN30MAA32C
search
Бренд
Chint
Код
11356
Брутто вес
0.46 kg
Глубина упаковки
77 mm
Высота упаковки
85 mm
Ширина упаковки
95 mm