Chint Circuit breaker RCBO, NB310L/3N, 3P+N, C32, 30mA, A, 6kA NB310L3PN30MAA32C
search
Kaubamärk
Chint
Tootekood
11356
Brutokaal
0.46 kg
Pakendi sügavus
77 mm
Pakendi kõrgus
85 mm
Pakendi laius
95 mm