Chint Circuit breaker RCBO, NB310L/3N, 3P+N, C20, 30mA, A, 6kA NB310L3PN30MAA20C
search
Brand
Chint
Reference
9387
Gross weight
0.46 kg
Package depth
77.00 mm
Package height
85.00 mm
Package width
95.00 mm