Chint Circuit breaker RCBO, NB310L/3N, 3P+N, C20, 30mA, A, 6kA NB310L3PN30MAA20C
search
Kaubamärk
Chint
Tootekood
9387
Brutokaal
0.46 kg
Pakendi sügavus
77.00 mm
Pakendi kõrgus
85.00 mm
Pakendi laius
95.00 mm