Chint Circuit breaker RCBO, NB310L/3N, 3P+N, C20, 30mA, A, 6kA NB310L3PN30MAA20C
search
Бренд
Chint
Код
9387
Брутто вес
0.46 kg
Глубина упаковки
77.00 mm
Высота упаковки
85.00 mm
Ширина упаковки
95.00 mm