TV Set SAMSUNG 50" 4K/Smart QLED 3840x2160 Wireless LAN Bluetooth Tizen Black QE50Q7FAAUXXH
search
Brand
Samsung
Reference
74646
Auto power off
Yes
Wi-Fi
Yes
Ethernet LAN
Energy efficiency class
G
Display technology
QLED
Diagonal
50 "
HD type
4K Ultra HD
HDMI ports quantity
3
Ethernet LAN (RJ-45) ports
1
Wi-Fi standards
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth
Bluetooth version
5.3
Operating system installed
Tizen
VESA mounting
Package type
Box
Smart TV
Diagonal (m)
125 cm
Digital signal format system
DVB-CS2/DVB-T2
Power consumption (typical)
69 W
Power consumption (standby)
0.5 W
Input voltage
220 - 240 V