TV SAMSUNG 50" 4K/Smart QLED 3840x2160 Wireless LAN Bluetooth Tizen Black QE50Q7FAAUXXH
search
Kaubamärk
Samsung
Tootekood
74646
Automaatne väljalülitus
Jah
Wi-Fi
Jah
Ethernet LAN
Energiatõhususe klass
G
Ekraani tehnoloogia
QLED
Diagonaal
50 "
HD tüüp
4K Ultra HD
HDMI-portide arv
3
Etherneti LAN (RJ-45) pordid
1
Wi-Fi standardid
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth
Bluetoothi ​​versioon
5.3
Operatsioonisüsteem installitud
Tizen
VESA kinnitus
Pakendi tüüp
Box
Smart TV
Diagonaal (m)
125 cm
Digitaalse signaali vormingu süsteem
DVB-CS2/DVB-T2
Energiatarve (tavaline)
69 W
Energiatarve (ooterežiim)
0.5 W
Sisendpinge
220 - 240 V