TV DAHUA 32" 1366x768 Android TV Black DHI-LTV32-SD100
search
Kaubamärk
DAHUA
Tootekood
39335
Brutokaal
5 kg
Netokaal
4.1 kg
Sügavus
82 mm
Kõrgus
424 mm
Laius
717 mm
Värv
Must
Ekraan
1366x768
Energiatõhususe klass
E
HDMI-portide arv
2
Operatsioonisüsteem installitud
Android TV
Reaktsiooniaeg
6.5 ms
Sisseehitatud kõlar(id)
Jah
Heledus
240
Diagonaal (m)
80cm
Ekraani suurus
32"