Deye SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6 Hybrid HV Inverter 80kW 6 MPPT
search
Tax included
Key Features:
• Type: Hybrid high-voltage inverter
• Model: SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6
• Output power: 80 kW
• MPPT trackers: 6
• Ideal for large-scale solar energy systems
Did you know?
Gross weight
102.50 kg
Package depth
1180 mm
Package height
510 mm
Package width
750 mm