Deye SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6 Hübrid HV Inverter 80kW 6 MPPT
search
KM-ga
Põhiomadused:
• Tüüp: Hübriid kõrgepinge inverter
• Mudel: SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6
• Väljundvõimsus: 80 kW
• MPPT jälgijaid: 6
• Sobib suuremahulistele päikeseenergia süsteemidele
Kas teadsid?
Brutokaal
102.50 kg
Pakendi sügavus
1180 mm
Pakendi kõrgus
510 mm
Pakendi laius
750 mm