Axagon ACU-PQ67D 67W GaN Dual-Port USB Wall Charger
search
Tax included
Key Features:
• Model: ACU-PQ67D
• Total power: 67W
• Ports: 2× USB (USB-C + USB-A)
• GaN (Gallium Nitride) technology
• Compact and travel-friendly design
Did you know?
Brand
AXAGON
Reference
91486
Depth
46 mm
Height
90 mm
Width
32 mm
USB 2.0 ports quantity
1
Package type
Hanging box
Display type
LCD
Input voltage
100 - 240 V