Axagon ACU-PQ67D 67W GaN Kahe Pordiga USB Seinlaadija
search
KM-ga
Põhiomadused:
• Mudel: ACU-PQ67D
• Koguvõimsus: 67W
• Pordid: 2× USB (USB-C + USB-A)
• GaN (gallium-nitriid) tehnoloogia
• Kompaktne ja reisiks sobiv disain
Kas teadsid?
Kaubamärk
AXAGON
Tootekood
91486
Sügavus
46 mm
Kõrgus
90 mm
Laius
32 mm
USB 2.0 portide kogus
1
Pakendi tüüp
Hanging box
Ekraani tüüp
LCD
Sisendpinge
100 - 240 V