Brand
Dell
Reference
85682
Gross weight
2.16 kg
Package depth
494.00 mm
Package height
315.00 mm
Package width
82.00 mm
Net weight
1.59 kg
Warranty
36 month(s)
Battery type
Accumulator
Wi-Fi
Yes
Processor family
Intel Core Ultra 5
Processor model
236V
Processor cores
8
Processor max frequency
4.7 GHz
Integrated graphics card
Intel Arc Graphics
RAM
16 GB
RAM type
LPDDR5x
RAM speed
8533 MHz
Storage capacity
512 GB
Diagonal
16 "