Kaubamärk
Dell
Tootekood
85682
Brutokaal
2.16 kg
Pakendi sügavus
494.00 mm
Pakendi kõrgus
315.00 mm
Pakendi laius
82.00 mm
Netokaal
1.59 kg
Garantii
36 month(s)
Aku tüüp
Aku
Wi-Fi
Jah
Processor family
Intel Core Ultra 5
Protsessori mudel
236V
Protsessori tuumad
8
Protsessori maksimaalne sagedus
4.7 GHz
Integreeritud graafikakaart
Intel Arc Graphics
RAM
16 GB
RAM tüüp
LPDDR5x
RAM-i kiirus
8533 MHz
Salvestusmaht
512 GB
Diagonaal
16 "