Digitus Extendible Shelf for fixed mounting on front 483 mm (19") profile rails | DN-19-TRAY-2-450-SW
search
Brand
Digitus
Reference
87667
Gross weight
4.05 kg
Package depth
410.00 mm
Package height
540.00 mm
Package width
420.00 mm