Digitus Extendible Shelf for fixed mounting on front 483 mm (19") profile rails | DN-19-TRAY-2-450-SW
search
Бренд
Digitus
Код
87667
Брутто вес
4.05 kg
Глубина упаковки
410.00 mm
Высота упаковки
540.00 mm
Ширина упаковки
420.00 mm