Digitus Extendible Shelf for fixed mounting on front 483 mm (19") profile rails | DN-19-TRAY-2-450-SW
search
Kaubamärk
Digitus
Tootekood
87667
Brutokaal
4.05 kg
Pakendi sügavus
410.00 mm
Pakendi kõrgus
540.00 mm
Pakendi laius
420.00 mm