Digitus | Patch Cord | DK-1644-A-010
search
Brand
Digitus
Reference
12270
Gross weight
0.046 kg
Package depth
120 mm
Package height
10 mm
Package width
120 mm
Net weight
0.041 kg
Colour
Gray
Warranty
24 month(s)
Cable length
1 m
Other features
Structure: 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair; Boots with kink protection, strain relief and latch protection; Connector 1/2: RJ45/RJ45