Digitus | Patch Cord | DK-1644-A-010
search
Бренд
Digitus
Код
12270
Брутто вес
0.046 kg
Глубина упаковки
120 mm
Высота упаковки
10 mm
Ширина упаковки
120 mm
Вес
0.041 kg
Цвет
Серый
Гарантия
24 мес.
Длина
1 m
Другие функции
Structure: 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair; Boots with kink protection, strain relief and latch protection; Connector 1/2: RJ45/RJ45