Digitus | Patch Cord | DK-1644-A-010
search
Kaubamärk
Digitus
Tootekood
12270
Brutokaal
0.046 kg
Pakendi sügavus
120 mm
Pakendi kõrgus
10 mm
Pakendi laius
120 mm
Netokaal
0.041 kg
Värv
Hall
Garantii
24 kuud
Kaabli pikkus
1 m
Muud funktsioonid
Structure: 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair; Boots with kink protection, strain relief and latch protection; Connector 1/2: RJ45/RJ45