Digitus 1U fixed shelf DN-10-TRAY-2-B Black
search
Brand
Digitus
Reference
24058
Gross weight
0.58 kg
Package depth
256.00 mm
Package height
46.00 mm
Package width
205.00 mm
Net weight
0.48 kg
Colour
Black
Other features
Perfect for storage of components which are not 254 mm (10") suitable. Slim design which takes space of 1 height unit. Easy and quick to mount or dismount. Load capacity: 25 kg