Digitus 1U fixed shelf DN-10-TRAY-2-B Black
search
Kaubamärk
Digitus
Tootekood
24058
Brutokaal
0.58 kg
Pakendi sügavus
256.00 mm
Pakendi kõrgus
46.00 mm
Pakendi laius
205.00 mm
Netokaal
0.48 kg
Värv
Must
Muud funktsioonid
Perfect for storage of components which are not 254 mm (10") suitable. Slim design which takes space of 1 height unit. Easy and quick to mount or dismount. Load capacity: 25 kg