Digitus 1U fixed shelf DN-10-TRAY-2-B Black
search
Бренд
Digitus
Код
24058
Брутто вес
0.58 kg
Глубина упаковки
256.00 mm
Высота упаковки
46.00 mm
Ширина упаковки
205.00 mm
Вес
0.48 kg
Цвет
Черный
Другие функции
Perfect for storage of components which are not 254 mm (10") suitable. Slim design which takes space of 1 height unit. Easy and quick to mount or dismount. Load capacity: 25 kg