AOC CU34E4CW, 34", VA, UWQHD, 120 Hz, 4 ms, 3440 x 1440 pixels, 350 cd/m², HDMI ports quantity 2, Black
search
Brand
AOC
Reference
84128
Gross weight
13.81 kg
Package depth
188.00 mm
Package height
525.00 mm
Package width
930.00 mm
Net weight
10.09 kg
Colour
Black
Connectivity
HDMI, DisplayPort, USB-A, USB-C, Audio Out
Warranty
36 month(s)
Display
3440 x 1440 pixels
Diagonal
34 "
Display surface
Anti-Glare
Panel type
VA
Maximum refresh rate
120 Hz
HD type
UWQHD
HDMI ports quantity
2
Ethernet LAN (RJ-45) ports
No
Viewing angle, vertical
178 °
Viewing angle, horizontal
178 °
Response time
4 ms
TV tuner integrated
No
Height adjustment
Yes
Swivelling
Yes
Tilt adjustment
Built-in speaker(s)
USB-C
USB-C power delivery
90W