AOC CU34E4CW, 34", VA, UWQHD, 120 Hz, 4 ms, 3440 x 1440 pixels, 350 cd/m², HDMI ports quantity 2, Black
search
Kaubamärk
AOC
Tootekood
84128
Brutokaal
13.81 kg
Pakendi sügavus
188.00 mm
Pakendi kõrgus
525.00 mm
Pakendi laius
930.00 mm
Netokaal
10.09 kg
Värv
Must
Ühendus
HDMI, DisplayPort, USB-A, USB-C, Audio Out
Garantii
36 month(s)
Ekraan
3440 x 1440 pixels
Diagonaal
34 "
Ekraani pind
Anti-Glare
Paneeli tüüp
VA
Maksimaalne värskendussagedus
120 Hz
HD tüüp
UWQHD
HDMI-portide arv
2
Etherneti LAN (RJ-45) pordid
No
Vaatenurk, vertikaalne
178 °
Vaatenurk, horisontaalne
178 °
Reaktsiooniaeg
4 ms
Integreeritud TV-tuuner
No
Kõrguse reguleerimine
Jah
Pöörlev
Jah
Kalde reguleerimine
Sisseehitatud kõlar(id)
USB-C
USB-C toiteallikas
90W