Philips, 24E2N1110/00, 24", IPS, FHD, 16:9, 120 Hz, 4 ms, 1920 x 1080 pixels, 300 cd/m², HDMI ports quantity 1, Black
search
Brand
Philips
Reference
82172
Gross weight
4.07 kg
Package depth
124.00 mm
Package height
378.00 mm
Package width
612.00 mm
Net weight
2.44 kg
Colour
Black
Connectivity
VGA, HDMI
Warranty
36 month(s)
Display
1920 x 1080 pixels
Diagonal
24 "
Panel type
IPS
Maximum refresh rate
120 Hz