Philips, 24E2N1110/00, 24", IPS, FHD, 16:9, 120 Hz, 4 ms, 1920 x 1080 pixels, 300 cd/m², HDMI ports quantity 1, Black
search
Kaubamärk
Philips
Tootekood
82172
Brutokaal
4.07 kg
Pakendi sügavus
124.00 mm
Pakendi kõrgus
378.00 mm
Pakendi laius
612.00 mm
Netokaal
2.44 kg
Värv
Must
Ühendus
VGA, HDMI
Garantii
36 month(s)
Ekraan
1920 x 1080 pixels
Diagonaal
24 "
Paneeli tüüp
IPS
Maksimaalne värskendussagedus
120 Hz