LG 27GS85Q-B, 27", IPS, QHD, 16:9, 180 Hz, 1 ms, 2560 x 1440 pixels, 400 cd/m², HDMI ports quantity 2
search
Brand
LG
Reference
51976
Gross weight
8.60 kg
Package depth
691.00 mm
Package height
498.00 mm
Package width
184.00 mm
Net weight
6.20 kg
Warranty
24 month(s)
Display
2560 x 1440 pixels
Diagonal
27 "
Panel type
IPS
Maximum refresh rate
180 Hz