LG 27GS85Q-B, 27", IPS, QHD, 16:9, 180 Hz, 1 ms, 2560 x 1440 pixels, 400 cd/m², HDMI ports quantity 2
search
Kaubamärk
LG
Tootekood
51976
Brutokaal
8.60 kg
Pakendi sügavus
691.00 mm
Pakendi kõrgus
498.00 mm
Pakendi laius
184.00 mm
Netokaal
6.20 kg
Garantii
24 kuud
Ekraan
2560 x 1440 pixels
Diagonaal
27 "
Paneeli tüüp
IPS
Maksimaalne värskendussagedus
180 Hz