Samsung LS32D700EAUXEN 32" IPS Monitor UHD 4K 3840x2160/16:9/280cd/m2/5ms, HDMI, DP, USB
search
Brand
Samsung
Reference
50481
Gross weight
8.00 kg
Package depth
798.00 mm
Package height
546.00 mm
Package width
160.00 mm
Net weight
5.90 kg
Colour
Black
Warranty
36 month(s)
Display
3840 x 2160 pixels
Diagonal
32 "
Panel type
VA
Maximum refresh rate
60 Hz
HDMI ports quantity
1
Ethernet LAN (RJ-45) ports
No
Response time
5 ms
TV tuner integrated
No
Height adjustment
Built-in speaker(s)
Aspect ratio
16:9
USB-C
USB-C power delivery
N/A
VESA mounting
Yes
VESA mounting interfaces
100x100 mm