Samsung LS32D700EAUXEN 32" IPS Monitor UHD 4K 3840x2160/16:9/280cd/m2/5ms, HDMI, DP, USB
search
Kaubamärk
Samsung
Tootekood
50481
Brutokaal
8.00 kg
Pakendi sügavus
798.00 mm
Pakendi kõrgus
546.00 mm
Pakendi laius
160.00 mm
Netokaal
5.90 kg
Värv
Must
Garantii
36 month(s)
Ekraan
3840 x 2160 pixels
Diagonaal
32 "
Paneeli tüüp
VA
Maksimaalne värskendussagedus
60 Hz
HDMI-portide arv
1
Etherneti LAN (RJ-45) pordid
No
Reaktsiooniaeg
5 ms
Integreeritud TV-tuuner
No
Kõrguse reguleerimine
Sisseehitatud kõlar(id)
Kuvasuhe
16:9
USB-C
USB-C toiteallikas
N/A
VESA kinnitus
Jah
VESA paigaldusliidesed
100x100 mm