MEMORY MICRO SDXC 256GB W/AD./AUSDX256GUICL10A1-RA1 ADATA
search
Brand
ADATA
Reference
33060
Gross weight
0.02 kg
Package depth
10.00 mm
Package height
11.00 mm
Package width
15.00 mm