MEMORY MICRO SDXC 256GB W/AD./AUSDX256GUICL10A1-RA1 ADATA
search
Бренд
ADATA
Код
33060
Брутто вес
0.02 kg
Глубина упаковки
10.00 mm
Высота упаковки
11.00 mm
Ширина упаковки
15.00 mm