MEMORY MICRO SDXC 256GB W/AD./AUSDX256GUICL10A1-RA1 ADATA
search
Kaubamärk
ADATA
Tootekood
33060
Brutokaal
0.02 kg
Pakendi sügavus
10.00 mm
Pakendi kõrgus
11.00 mm
Pakendi laius
15.00 mm