Gorenje AF2700BP Airfryer 2700W 9L Black
search
Tax included
Enjoy crispy, delicious meals with the powerful Gorenje AF2700BP airfryer 😍 Its large 9‑liter capacity and strong 2700 W heating system make cooking faster, healthier and incredibly convenient.
Key Features:
• Power: 2700 W
• Capacity: 9 L
• Colour: Black
• Model: AF2700BP
• Fast and healthy hot‑air cooking
Did you know?
Brand
Gorenje
Reference
89327
Gross weight
9.00 kg
Package depth
405.00 mm
Package height
330.00 mm
Package width
425.00 mm
Net weight
8.40 kg
Depth
40 cm
Height
32.5 cm
Width
42 cm
Capacity
9 L
Colour
Black
Warranty
24 month(s)
Other features
Display
Electronic control with LED screen
Power
2700 W