Gorenje AF2700BP Õhufritüür 2700W 9L Must
search
KM-ga
Valmista krõbedaid ja maitsvaid toite Gorenje AF2700BP õhufritüüriga 😍 Suur 9‑liitrine maht ja võimas 2700 W küttesüsteem muudavad toiduvalmistamise kiiremaks, tervislikumaks ja mugavamaks.
Põhiomadused:
• Võimsus: 2700 W
• Maht: 9 L
• Värv: Must
• Mudel: AF2700BP
• Kiire ja tervislik kuumaõhutoidu valmistamine
Kas teadsid?
Kaubamärk
Gorenje
Tootekood
89327
Brutokaal
9.00 kg
Pakendi sügavus
405.00 mm
Pakendi kõrgus
330.00 mm
Pakendi laius
425.00 mm
Netokaal
8.40 kg
Sügavus
40 cm
Kõrgus
32.5 cm
Laius
42 cm
Maht
9 L
Värv
Must
Garantii
24 kuud
Muud funktsioonid
Ekraan
Electronic control with LED screen
Võimsus
2700 W