ETA 5in1 Multi-purpose Trimmer, ETA834590000 AUSTIN, Cordless, Number of length steps 4, Black
search
Brand
ETA
Reference
53046
Gross weight
0.54 kg
Package depth
90.00 mm
Package height
195.00 mm
Package width
135.00 mm