ETA 5in1 Multi-purpose Trimmer, ETA834590000 AUSTIN, Cordless, Number of length steps 4, Black
search
Kaubamärk
ETA
Tootekood
53046
Brutokaal
0.54 kg
Pakendi sügavus
90.00 mm
Pakendi kõrgus
195.00 mm
Pakendi laius
135.00 mm