ETA 5in1 Multi-purpose Trimmer, ETA834590000 AUSTIN, Cordless, Number of length steps 4, Black
search
Бренд
ETA
Код
53046
Брутто вес
0.54 kg
Глубина упаковки
90.00 mm
Высота упаковки
195.00 mm
Ширина упаковки
135.00 mm