Philips 34M2C3500L/00, 34", VA, 21:9, 180 Hz, 1 ms, 3440 x 1440 pixels, 300 cd/m², HDMI ports quantity 2, Warranty 24 month(s)
search
Brand
Philips
Reference
70976
Gross weight
9.47 kg
Package depth
930.00 mm
Package height
188.00 mm
Package width
480.00 mm
Net weight
7.33 kg
Warranty
24 month(s)
Display
3440 x 1440 pixels
Diagonal
34 "
Display surface
Anti-Glare
Panel type
VA
Maximum refresh rate
180 Hz
HDMI ports quantity
2
Ethernet LAN (RJ-45) ports
No
Viewing angle, vertical
178 °
Viewing angle, horizontal
178 °
Response time
1 ms
TV tuner integrated
No
Height adjustment
Tilt adjustment
Yes
Built-in speaker(s)
Aspect ratio
21:9
USB-C
USB-C power delivery
N/A
DisplayPorts quantity
1
VESA mounting
Yes
VESA mounting interfaces
100x100 mm