Philips 34M2C3500L/00, 34", VA, 21:9, 180 Hz, 1 ms, 3440 x 1440 pixels, 300 cd/m², HDMI ports quantity 2, Warranty 24 month(s)
search
Kaubamärk
Philips
Tootekood
70976
Brutokaal
9.47 kg
Pakendi sügavus
930.00 mm
Pakendi kõrgus
188.00 mm
Pakendi laius
480.00 mm
Netokaal
7.33 kg
Garantii
24 kuud
Ekraan
3440 x 1440 pixels
Diagonaal
34 "
Ekraani pind
Anti-Glare
Paneeli tüüp
VA
Maksimaalne värskendussagedus
180 Hz
HDMI-portide arv
2
Etherneti LAN (RJ-45) pordid
No
Vaatenurk, vertikaalne
178 °
Vaatenurk, horisontaalne
178 °
Reaktsiooniaeg
1 ms
Integreeritud TV-tuuner
No
Kõrguse reguleerimine
Kalde reguleerimine
Jah
Sisseehitatud kõlar(id)
Kuvasuhe
21:9
USB-C
USB-C toiteallikas
N/A
DisplayPortide kogus
1
VESA kinnitus
Jah
VESA paigaldusliidesed
100x100 mm