Gorenje, Coffee Grinder, SMK150SB, 150 W, Coffee beans capacity 45 g, Lid safety switch, Black
search
Brand
Gorenje
Reference
59057
Gross weight
0.60 kg
Package depth
110.00 mm
Package height
190.00 mm
Package width
107.00 mm
Net weight
0.50 kg
Colour
Black
Warranty
24 month(s)
Other features
Overheat protection for extra safety
Power
150 W